Visas brīvprātīgā darba iespējas Latvijā

Lai publicētu sludinājumu, autorizējaties vai izveidojat lietotāja kontu

Brīvprātīgais darbs Centrs Dardedze

Centrs Dardedze

Šī vakance, publicēta 5. maijs.

Logo Centrs Dardedze - Brīvprātīgajiem | Brīvprātīgo darba iespējasJa esi atraktīvs, komunikabls, strādāt un palīdzēt gribošs, ar vēlmi iegūt unikālu pieredzi, apgūt jaunas zināšanas un iegūt jaunus draugus, aicinām Tevi piepulcēties mūsu brīvprātīgo pulkam!

“Dardedzes” brīvprātīgais darbinieks ir sirsnīgs, palīdzēt gribošs cilvēks, kurš bez finansiālas atlīdzības strādā centrā, pretī saņemot bērnu mīlestību, pieredzi un apmācības augsti profesionālu pasniedzēju vadībā.

Kurš var kļūt par brīvprātīgo?
Brīvprātīgais var būt jebkurš cilvēks neatkarīgi no dzimuma, izcelsmes, nacionalitātes, reliģiskās piederības, politiskajiem uzskatiem, vecuma un veselības stāvokļa. Katram, kas to vēlas, ir iespējas kļūt par brīvprātīgo darbinieku, ziedojot vienu dienu vai pāris stundas katru dienu vai nedēļā. Tas ir atkarīgs no Tevis, cik daudz vēlies veltīt sevi šim darbam.

Ko dara brīvprātīgais „Dardedzē”?
Ja Tev patīk bērni…

Centrs „Dardedze” skolas brīvlaikā rīko Džimbas skoliņas, kuru laikā ĻOTI nepieciešama palīdzība bērnu nodarbināšanā.

Lai palīdzētu vecākiem apgūt nepieciešamās prasmes bērnu audzināšanā, 2 reizes nedēļā rīkojam vecāku atbalsta grupas, uz kurām visbiežāk vecāki ierodas kopā ar saviem bērniem. Pat ļoti noderētu Tava palīdzība bērnu pieskatīšanā un izklaidēšanā.

Ja Tev patīk organizēt pasākumus bērniem, droši piesakies un dāvāsim Tev iespēju noorganizēt neaizmirstamāko Džimbas jubilejas ballīti vai dārza svētkus ģimenēm, kas pašas to nevar atļauties izdarīt. Smaids bērnu sejās ir vislielākā pateicības dāvana.

Ja Tevi vairāk interesē tehnisks darbs…

Viens no mūsu darbības virzieniem ir dažādu publikāciju veidošana. Ļoti gaidīsim palīgus, kas prot maketēt, zīmēt, fotogrāfēt, filmēt, tulkot un tad kopīgi sajust radīšanas brīnumu. Bieži tieši šeit topošajiem profesionāļiem vai radošiem amatieriem tiek dota iespēja izgatavot savu pirmo grāmatu vai videosižetu. Iespēja redzēt savas ieceres gatavā veidā un apzināties, ka Tavs darbs spēj uzrunāt cilvēkus un palīdz bērnus pasargāt no vardarbības dod pārliecību par paveiktā darba nozīmīgumu.

Ja Tu vēlies darīt kādu praktisku darbiņu…

Esam tik ļoti noslogoti savos darbos, ka reizēm nemaz nepamanām, ka mūsu zivju akvārijs kļuvis necaurspīdīgs un puķu dobes aizaugušas… Mums pietrūkst palīdzēt gribošas un strādīgas rokas, lai veiktu dažādus praktiskus darbiņus – sākot no puķu laistīšanas līdz mapīšu sakārtošanai konferenču laikā. Sevišķi gaidām visus, kas gatavi palīdzēt dažādos remontdarbos – šūšana, krāsošana, slīpēšana, špaktelēšana, mēbeļu labošana utt.

Ko brīvprātīgajam piedāvā „Dardedze”?

  • Nodarbošanos atbilstoši interesēm
  • Atbalstu un izpratni
  • Bez maksas apmeklēt mūsu profesionāļu vadītās apmācības
  • Kopīgas sanākšanas un ekskursijas
  • Talantīgākajiem iespēju tikt uzaicinātiem strādāt „Dardedzes” komandā – algotā darbā

Mēs Tevi gaidām!!!

www.centrsdardedze.lv

Pieteikšanās

Kā es varu kļūt par brīvprātīgo „Dardedzē”?
- Jābūt vēlmei palīdzēt un darboties
- Jāaizpilda anketa un jānosūta epasts uz adresi dardedze@gmail.com
- Jāmotivē sava izvēle intervijā
- Jāiztur pārbaudes laiks
- Viens mirklis un Tu jau esi „Dardedzes” brīvprātīgais!