Visas brīvprātīgā darba iespējas Latvijā

Lai publicētu sludinājumu, autorizējaties vai izveidojat lietotāja kontu

Meklē brīvprātīgos darbam ar bērniem!

Palīdzēsim.lv

Šī vakance ir Latvijā, publicēta 23. oktobris.

Nodibinājums “Palīdzēsim.lv” ir nevalstiska labdarības organizācija, kuras darbības mērķis ir palīdzēt Latvijā dzīvojošajiem bērniem, kurus skārušas veselības vai citas sadzīvei nozīmīgas problēmas. Lai veidotu saikni starp palīdzības sniedzējiem, un tiem, kam tā ir nepieciešama, radās ideja par fotostāstiem, kurus mums palīdz veidot Latvijā pazīstami fotomākslinieki.

Mēs veidojam fotostāstus, kas iepazīstina ar bērnu likteņiem, kā arī stāstām un rādām fotogrāfijās, kas ir mainījies šo bērniņu dzīvēs pēc tam, kad visi kopā esam spējuši palīdzēt. Stāstus var aplūkot organizācijas mājas lapā un izstādēs, ko rīkojam vairākas reizes gadā Rīgā un Latvijas reģionos.

Darba apraksts:
Mūs darba specifika ir palīdzēt bērniem, kuriem ir ģimenes, taču bieži tajās vecāki dažādu iemeslu dēļ nav spējīgi parūpēties par saviem bērniem, tādēļ meklējam atsaucīgus cilvēkus reģionos, kas varētu mums palīdzēt uzņemties tādas kā rūpes par konkrētu bērnu vai ģimeni.

Sadarbībā ar mums „pieskatīt” šo bērnu vai ģimeni, būt lietas kursā par notiekošo ģimenē, par vajadzībām, izdarīto un nepadarīto.

Šobrīd mūsu ģimenes ir : Iecavas, Bauskas, Kuldīgas, Talsu, Jelgavas, Raiskuma, Valmieras, Siguldas, Preiļu, Līvānu, Aglonas, Maltas, Daugavpils un Rēzeknes apvidos.
Prasības:
Būt atsaucīgam, atbildīgam, ar prasmi sadarboties, komunicēt un reāli skatīties uz problēmām un kopā ar mums risināt tās.

www.palidzesim.lv

@PalidzesimLV

Facebook


Skatīt lielāku karti

Pieteikšanās

Lūgums sūtīt pieteikumu uz epastu: ilze.skuja@palidzesim.lv.